Shanghai Liangjiang Titanium White Product Co., Ltd.

Shanghai Liangjiang Titanium White Product Co., Ltd.

Szczegóły firmy
Rodzaj działalności: Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Importer
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: Liangjiang
Ilość pracowników: 50~100Ludzie
Coroczne wyprzedaże: US$ 1000 - US$ 2000
Rok założenia: 2006
pc Export: 30% - 40%
Opis Firmy
Dążymy do bycia wiodącym światowym producentem, dostawcą surowych materiałów chemicznych, aby stworzyć wartość produkcji w Chinach!

Szanghaj Liangjiang Titanium biały produkt Co., Ltd. powstała w 2000 roku, jako duże przedsiębiorstwa pierwotnie zaangażowane w produkcji i przetwarzania surowców chemicznych, głównie powierzchniowej obróbki ditlenku tytanu (powlekane). Po restrukturyzacji zróżnicowane high-tech przedsiębiorstwa Produkcja i sprzedaż surowego materiału chemicznego w 2006 roku, zajmujemy się rozwojem i produkcją materiałów proszkowych. Obecnie firma składa się z pięciu fabryk z fabryki tlenku tytanu, fabryki kopalń baru, fabryka lithopone, fabryka wyrobów cynkowych, fabryka alumina, "Liangjiang" jako marka, główne produkty to tlenek tytanu, siarczan baru, litopon, tlenek cynku, tlenek glinu, Wodorotlenek glinu, węglan manganu, trójtlenek antymonu i inne, w sumie ponad 20 rodzajów. Profesjonalny manager techniczny z silnym technicznym i naukowym zarządzaniem długim okresem gromadzenia i rozwoju dał nam możliwość osiągnięcia przewagi i lidera na rynku w branży.

Liangjiang Chemical wdraża międzynarodowy system zarządzania i stosuje się do filozofii, którą klient jest najważniejszy, aby móc lepiej obsługiwać klientów. Firma przeszła certyfikat ISO9001: 2000 międzynarodowej certyfikacji systemu jakości i zgodność z międzynarodowymi wymaganiami norm środowiskowych, wszystkie produkty osiągnęły wymogi dotyczące zanieczyszczeń dzięki wykrywaniu metali ciężkich SGS. Nieustannie poprawiając jakość produktu i zwiększając siłę budowania marki, a także doskonały kanał marketingowy, marka "Liangjiang" cieszy się wysoką reputacją w kraju i za granicą.

Liangjiang Chemical przylegający do " zorientowanych na ludzi, innowacji technologicznych" filozofii biznesu, poświęcony na rozwój i badania produktów chemicznych.
Surowce ditlenku tytanu z kraju i zagranicy, a następnie powlekanie powierzchni krzemem, aluminium, cynkiem, cyrkonem i innymi organicznymi i nieorganicznymi tak, aby jakość była lepsza. Również produkty mają silną dyspersję, długotrwałą odporność na warunki atmosferyczne i doskonały połysk po aktywacji, modyfikacji i powleczeniu tak, aby wskaźnik i wydajność aplikacji były porównywalne z produktami importowanymi. Po znacznym obniżeniu kosztów surowców nasza poprawa jakości i obniżenie kosztów dzięki zaawansowanej technologii i przyjaznej dla środowiska pracy ręcznie zmieniła sytuację, w której dymek tytanu wysokiej jakości w kraju zależy od produktów importowanych.

Liangjiang Chemical i rozpoczął szybki rozwój zrównoważony i podejmował nieustające wysiłki, aby stworzyć nasze produkty pierwszej klasy w krajowych, międzynarodowych konkurencjach i dobrze znanej firmie. Dzięki ciągłej innowacji technologicznej i zwiększaniu zarządzania marką w celu stworzenia normatywnej firmy chemicznej w proszku o wysokiej jakości, dużej zdolności. Teraz kanał marketingowy obejmuje wszystkie prowincje Chin, ponad 60% produktów jest eksportowanych do Europy, Ameryki, Azji Południowo-Wschodniej i innych regionów, a także ustabilizowała długoterminowe stabilne relacje z najlepszymi 500 firmami.

Filozofia biznesu: pierwszorzędna jakość, pierwsza klasa usług.

Zarządzanie jakością: opracowujemy kompletny system kontroli jakości całego procesu produkcji, inspekcji, transportu, obsługi klienta. Tworzymy wysokiej jakości produkty za pomocą rygorystycznego systemu zarządzania naukowego i nowoczesnego wyposażenia przemysłowego z zaawansowanym profesjonalnym personelem.

Zakres sprzedaży : aby sprostać nowym wymaganiom klientów krajowych i zagranicznych, my
Stale dążyć do badań i rozwoju dostaw pierwszej klasy produktów. Kontynentalne centrum, popularne na Tajwanie, w Hong Kongu, w Korei Południowej, w Japonii, we Włoszech, w Azji Południowo-Wschodniej, w Ameryce Północnej i innych krajach i regionach.

Badania i rozwój: stworzenie wysokiej jakości produktów, stworzyliśmy wyspecjalizowany instytut badawczy z najnowszym wyposażeniem technologicznym i doskonałym talentem, abyśmy stworzyli solidne podstawy dla przyszłego długoterminowego rozwoju i produkcji.

Biuro Obsługi Klienta: połączyliśmy produkcję, marketing, badania i rozwój oraz inne działy jako system organiczny w celu zapewnienia, że ​​możemy zaspokoić potrzeby klientów, rozwijać nowe produkty z klientami, osiągnąć nasz "najwyższej klasy serwis".

Orzecznictwo
Standard:China AAA Grade Credit Enterprise
Numer:EC898598
Data wydania:2013-07-22
Data wygaśnięcia:2016-07-21
Zakres / piecyk:titanium dioxide,barium sulphate
Wydane przez:Chinese Enterprise Credit Evaluation Administration
Standard:Top 10 Titanium Dioxide Manufacturer in China
Numer:CMRC898585
Data wydania:2013-07-26
Data wygaśnięcia:2016-07-25
Zakres / piecyk:titanium dioxide
Wydane przez:Chinese industrial quality evaluation administration
Czat
Poprosić o wycenę
Zmień język